На Хрещатику – виставка спалених та підбитих броньованих рашистських потвор (+фото, відео)

На головній вулиці Києва до Дня незалежності України розгорнуто виставку розтрощеної рашистської бронетехніки зі зловісними нацистськими символами.

Наші мужні воїни точним вогнем зупинили цю нечисть, відправивши до пекла екіпажі танків, бронетранспортерів, «тигрів», бойових машин піхоти, «панцирів»…

Москва повинна затямити: українці вбиватимуть усіх, хто вдерся до наших домівок. Цю мерзоту тут чекає лише смерть.

Сьогодні триває війна з лютим звіром. Наші героїчні оборонці щодня знищують подібну броньовану покруч. Бити, спалювати, громити і шматувати ворога скрізь, щодня, щогодини – ось тверда і неопорушна заповідь українців! Цій банді немає пощади. “Нехай знову ляжуть московськії кості могилами у наших степах!”

Мокша планувала упродовж трьох днів завоювати Київ, нападники навіть парадні мундири узяли з собою. Не врахували тільки, що мають справу з героїчним українським народом, його Збройними Силами. Від тисяч ординців лише чоботи залишилися…

Жодні броньовані путінські потвори не здатні перемогти українців, бо наші люди – виняткової сили духу, звитяжні лицарі своєї землі.

У нашого мужнього та незламного народу є те, чого ніколи не було і немає в мокшанців – безмежна любов до рідної землі, велика жертовність, колосальна воля до перемоги над московією, до потужної відсічі загарбникам.

Ми – вільний народ, який ніколи не буде жити за вказівками рашистської орди, кремлівського мафіозного угруповання.

Кияни та гості міста йдуть сьогодні на Хрещатик, щоб подивитися, з якою рашистською покруччю мають сьогодні справу українські герої – вони щодня знищують подібні броньовані потвори. Заради усіх нас. Щоб жила і розквітала вільна Україна.

А дику орду буде спалено!

Світлана Ковальова, Леонід Фросевич
Фото “Українського репортера”

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”