Компанія Ілона Маска SpaceX вдруге запустила космічний корабель Starship

Гігантська ракета Starship компанії SpaceX вирушила до космосу

Компанія Ілона Маска SpaceX вдруге запустила космічний корабель Starship, призначений для доставки астронавтів на Місяць, проте сигнал від корабля зник за 15 хв.

Повідомляється, що через кілька хвилин після запуску два щаблі ракети розділилися, але незабаром після цього нижня частина ракети вибухнула. Верхня частина ще продовжувала летіти, але потім і вона вибухнула. Передбачалося, що Starship мав облетіти навколо Землі, а потім упасти в Тихому океані.

Пізніше стало відомо, що Starship, ймовірно, зруйнувався, однак у SpaceX вважають, що тест таки допоможе у майбутньому “підвищити надійність” корабля.

Одна із чудових особливостей приватного стартового майданчика SpaceX у Південному Техасі під назвою Starbase полягає в тому, що публіка може наблизитися до ракети на відстань кількох сотень метрів. Навколишні грязьові мілини, дюни та пляж є громадською землею.

На урядових пускових об’єктах, як мис Канаверал у Флориді, громадський доступ зазвичай обмежується екскурсіями. Навіть у цьому випадку більшість людей можуть розташовуватися на відстані близько 1,6 км до активного стартового майданчика, а в дні запуску набагато далі.

Пряма трансляція запуску

Like

Алекс

Адміністратор


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *