Французький кіноактор П’єр Рішар засудив війну, розв’язану путіним (+вілео)

Французький кіноактор і режисер П’єр Рішар записав відеозвернення до президента путіна, в якому засудив війну, яку рф розв’язала в Україні.

Звернення опубліковане в соцмережах.

“Пане Президенте, я добре знаю Росію, добре знаю її народ, який я люблю. Я добре знаю Україну, і також люблю її народ, який я також люблю. І мене розриває на частини від того, як російська армія вторглася в Україну, і “вторглася” – це слабо сказано. Це вторгнення, яке перетворилося на масові вбивства. Я б навіть сказав, у варварство, настільки, що я впевнений, немає нічого, що могло б виправдати вбивства жінок, дітей і мирних жителів. Це просто жахливо…

Я кожен день дивлюся новини з фотографіями. І мене більш ніж переповнюють ці емоції. Я б хотів сказати, пане Міністре, що я багато думаю про вас, про ваш народ, про вашого президента. Я високо ціную їх сміливість і дух протистояння, їх самовідданість. Я ними захоплююся. Ось що я хотів вам сказати. Я не втрачаю надії, що це все закінчиться якомога швидше, так як продовжувати це просто огидно”, – сказав Рішар.

 

Редакція

Редакція “Українського репортера”