З’явилися подробиці про зниклу туристичну субмарину, що спустилася на дно океану до “Титаніка”

Останній раз компанія OceanGate Expeditions писала в Twitter про експедицію, що триває, до місця аварії лайнера 16 червня.
На борту підводного апарату, що зник у районі місця аварії легендарного лайнера «Титанік» в Атлантичному океані, знаходилося п’ятеро людей.

Про це з посиланням на берегову охорону Бостона повідомляє Guardian.

«Представник берегової охорони підтвердив, що неподалік місця аварії «Титаніка» пропав невеликий підводний човен з п’ятьма людьми на борту», – пише видання.

За інформацією Guardian, підводний апарат належить компанії OceanGate Expeditions, яка два роки тому почала організовувати тури до «Титаніка» за 125 тисяч доларів з особи. Один день подорожі присвячений зануренню на дно океану, щоб помилуватися кораблем, що затонув, з підводного апарату. Занурення та спливання сумарно тривають близько 8 годин.

Зазначається, що на сайті компанії розміщена реклама семиденної подорожі вартістю 250 тисяч доларів, а останній раз компанія писала в Twitter про експедицію, що триває, до місця аварії 16 червня.

OceanGate Expedition підтвердила, що в Атлантичному океані зник її батискаф разом із екіпажем, повідомив телеканал CBS. У компанії додали, що «вивчають та мобілізують» усі можливості для порятунку екіпажу. За словами її представників, підводний апарат вміщує п’ятеро людей – пілота, трьох туристів та «екскурсовода».

Нагадаємо, що лайнер «Титанік» у квітні 1912 року зіткнувся з айсбергом і затонув на глибині 3750 метрів у північній частині Атлантичного океану. Місце аварії знаходиться приблизно в 600 кілометрах від канадського острова Ньюфаундленд.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *