Це мав бути великий ювілей, а замість нього – траур. У Єлизавети II незабаром день народження

Принц Філіп помер менш ніж за два тижні до 95-річчя своєї дружини Єлизавети II. Вони обидвоє мали цьогоріч святкувати свої великі річниці, замість цього  –  траур.

Принц Філіп помер 9 квітня, вранці, повідомляє Букінгемський палац, незадовго до ювілею дружини, їй виповниться 95 років.

Королівське подружжя проводило усі дні разом протягом пандемії. Останні хвилини життя принц Філіп провів з Єлизаветою, так як він цього і хотів.

COVID-19  зірвав плани британської монархії –  вперше за 65 років вони пропустили  традиційний парад Trooping the Colour до 94-го дня народження королеви Великої Британії Єлизавети ІІ. Королева скромно відзначила свій день народження зі своїми рідними за допомогою відеоконференції. Вони з чоловіком були на ізоляції в Віндзорському замку.

У 2021 році планувалося поєднати два ювілеї – 95-річчя королеви Єлизавети і 100-річчя принца Філіпа. Чоловік монарха народився 10 червня, тобто через кілька днів після того, як за правилами проходить парад «Trooping The Color».

Принц Філіп в останній раз брав участь у параді в 2017 році, незадовго до того, як пішов у відставку і залишив  королівські обов’язки. Він зазвичай на параді їхав на коні з охороною і сином Чарльзом, а минулого року, через стан здоров’я, їхав уже в кареті.

Це буде перший день народження Єлизавети ІІ без чоловіка, коли замість святкування – траур.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *