Спікер польського Сенату отримав посилку з вибухівкою та погрозами

До Сенату (верхньої палати парламенту) Польщі надійшла посилка на ім’я спікера Томаша Гродзького, в якій виявили вибухівку та погрози.

Як повідомляє “Європейська правда”, про це Гродзький написав на своїй сторнці у Тwitter.

“Ось до чого призводить індустрія зневаги та політичних опонентів. На моє ім’я до Сенату прийшла посилка — лист із погрозами розправи та вибухівкою. Посилку забрали відповідні служби. Я сподіваюся, вони швидко впораються зі злочинцем!” – написав політик.

Нагадаємо, Гродзький є представником опозиційної партії “Грпомадянська платформа”. У Сенаті більшість місць належить опозиції, що ускладнює правлячій партії “Право і Справедливість” прийняття законів.

Польські ЗМІ повідомляють подробиці інциденту. Так, за інформацією телеканалу TVN24, всередині посилки був нітроцелюлозний порох, який використовується у стрілецькій зброї та артилерії.

При цьому лист містив погрози не лише Гродзькому, але й його однопартійцям: голові “Громадянської платформи” Дональду Туску, депутатам Сейму Даріушу Йонському та Павелу Ковалю, а також ветерану Варшавського повстання Ванді Трачик-Ставській.

Автор листа підписався “лісовим вартовим”.

Видання нагадує, що раніше лист із погрозами отримав Дональд Туск – по цій справі ведеться розслідування.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *