Скандал у Лондоні: британський міністр поміняв посаду, дружину на коханку

Британська преса продовжує обговорювати скандальні перипетії звільнення з поста міністра охорони здоров’я Метта Генкока.

Він залишив службовий кабінет після того, як вибачився за порушення карантинних правил під час COVID-19 –  у мережі з’явилися фотографії, на яких Генкок цілує свою помічницю Джину Коладанджело.

Сам Генкок у Twitter заявив: “Я був на зустрічі з прем’єр-міністром, щоб піти у відставку з поста державного секретаря з питань охорони здоров’я та соціального захисту… Ті з нас, хто встановлює ці правила, повинні їх дотримуватися, і саме тому я повинен піти у відставку”.

Генкок вибачився за порушення правил і “перед своєю сім’єю і близькими за те, що змусив їх пройти через це”. Він повідомив дружині (вона – праворуч на головній світлині), що залищає її… За деякими свідченнями, особливі стосунки Генкока з помічницею тривають давно.  У шлюбі Генкок перебував 15 років, у нього з дружиною – троє дітей. Про це розповідає британське видання Daily Mail.

Метт і Марта Генкок

ЗМІ також пишуть, що Генкок і Джина Коладанджело колись навчалися разом в університеті, працювали разом в редакції стедентської радіостанції Oxygen FM.

Після того як про зраду Генкока стало відомо суспільству, його помічниця Коладанджело спакувала валізи і залишила таунхаус у Лондоні вартістю 4 мільйони доларів, де вона мешкала зі своїм чоловіком – 54-літнім магнатом, мільйонером Олівером Трессом (на фото). Раніше вона перебувала у шлюбі з лондонським адвокатом з нерухомості Глінном Гіббом.

Фото з відеокамер спостереження опублікував таблоїд The Sun.

Прем’єр Джонсон спочатку відмовлявся звільняти Генкока.

Скандальні відеокадри, на яких міністр цілує свою помічницю, зафіксували камери спостереження в офісі Генкока 6 травня. Відео таємно записав співробітник відділу міністра і передав через посередників ЗМІ. Працівники міністерства стверджують, що ніхто з них не знав про приховані системи спостерження, вони дивуються, що камери змонтували (у стелі приміщення) без відома Генкока. І навіть висловлюють версію, що це могла бути спецоперація іноземних спецслужб.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *