Польські фермери на кордоні висипали зерно з українських фур

Посол України в Польщі Василь Зварич назвав дії польських фермерів, які висипали зерно з українських фур, “моральною провокацією”.

Про це він написав у Фейсбуку.

“Після отримання інформації про розсипане польськими фермерами зерно з українських тірів, які були опломбовані після відповідних митних процедур і рухалися транзитом до Литви, посольство і Генеральне консульство України в Любліні невідкладно звернулося до польської поліції з вимогою відкрити справу за фактом цього ганебного злочину”, – повідомив дипломат.

За його словами, польська поліція відкрила провадження і розпочала необхідні процедури.

Зварич додав, що українські дипломати перебувають на прямому звʼязку з водіями вантажівок.

“Такі методи протестувальників не повинні толеруватися в європейській цивілізованій країні, не кажучи вже про моральну сторону цієї провокації. Тому ми вимагаємо знайти і притягнути винних до відповідальності. Польські органи влади мали б рішуче відреагувати в правовому полі на цей ганебний і образливий для українців і більшості поляків злочин і не дозволити подібних варварських дій в майбутньому”, – підкреслив він.

Нагадаємо, напередодні у Мережі з’явилися відео, як польські протестувальники на кордоні повисипали зерно з українських вантажівок. Дії поляків українців обурили.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *