Новий прем’єр Британії оголосив склад уряду. Два міністерства очолили прихильники України

Лідер Лейбористської партії Кір Стармер, який у п’ятницю офіційно став прем’єр-міністром Великої Британії, оголосив склад свого уряду, МЗС та Міноборони очолили прихильники України.

Про це повідомив британський прем’єр у соцмережах.

Зокрема, Міністерство закордонних справ очолив Девід Леммі, який є прихильником України. А міністром оборони став Джон Гілі.

Обоє раніше відвідували Київ і під час візиту запевняли, що підтримка України з боку Британії у разі приходу лейбористів до влади збережеться.

“Якщо після виборів зміниться уряд, то рішучість Британії підтримувати Україну, протистояти російській агресії та притягти путіна до відповідальності за воєнні злочини – ні”, – запевняв Гілі.

“Для мене велика честь бути призначеним Державним секретарем із закордонних справ, справ Співдружності та розвитку. Перед світом стоять величезні виклики, але ми впораємося з ними, використовуючи величезні сильні сторони Великої Британії. Ми об’єднаємо Британію заради нашої безпеки та процвітання дому”, – зазначив Леммі після призначення.

У п’ятницю лідер Лейбористської партії Кір Стармер офіційно став новим прем’єр-міністром Великої Британії після зустрічі з королем.
Президент Володимир Зеленський вже привітав Кіра Стармера та Лейбористську партію Великої Британії з переконливою перемогою на виборах.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *