лукашенко: “…зуби стиснули і вперед, робіть те, що я вам кажу”

Самопроголошений президент білорусі олександр лукашенко заявив, що громадяни повинні знати все про процеси, що відбуваються у країні, і наявні загрози, щоб вони могли самі обирати — «жити тихо і спокійно чи пройти через біду».

Про це повідомило білоруське держвидання Белта з посиланням на заяву лукашенка на нараді щодо формування всебілоруських народних зборів і зміни виборчого законодавства.

лукашенко ще раніше доручив силовикам та іншим органам проінформувати народ про те, що відбувається.

Він оголосив, що робить це не для того, щоб залякати народ, а для того, щоб «народу донесли все те, що відбувається, а народ потім нехай ухвалює рішення».

«Хочете через біду пройти — будь ласка. Прапор у руки і йдіть. Хочете, щоб було тихо і спокійно, щоб вранці і ввечері якщо не самим у душ сходити (хоча, думаю, всі мають таку можливість), то хоч діток своїх скупати в теплій воді, щоб тепло в домі було, щоб газ, нафта та інше було, щоб було вранці і ввечері щось перекусити, поїсти, одягнутися у щось, якщо ви цього хочете (це теж варіант), тоді зуби стиснули і вперед, робіть те, що я вам кажу», — заявив лукашенко.

Він також додав, що наступні вибори мають відбутися за новими правилами — і вони не будуть легкими.

За його словами, потрібно готуватися «протидіяти спробам дезорганізації виборів».

Малюнок DW

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”