Візит до іншого світу: NASA висадила мінігелікоптер для першого польоту над Марсом

Мінівертоліт NASA Ingenuity успішно приземлився на поверхню Марса. 

Як повідомляє відомство у Твітер, вертоліт був закріплений до марсохода Perseverance, який дістався поверхні Червоної планети. 4 квітня він був скинутий на поверхню Марса під час підготовки до першого польоту. Перші тестові польоти Ingenuity в NASA планують здійснити не раніше 11 квітня.

“Вертоліт Ingenuity cтворений для того, щоб вперше протестувати політ на інший світ. Він прилетів на Марс, кріплячись до марсохода Perseverance. Як тільки марсохід досягне вдалого розташування, він випустить вертоліт для виконання серії тестових рейсів по 30-марс-денному експериментальному вікні.

Для першого польоту вертоліт зніме кілька футів від землі. Це буде основним етапом: першим повноцінним польотом у надзвичайно тонкій атмосфері Марса. Після цього команда спробує додаткові експериментальні польоти поступово подальшої відстані та більшої висоти. Після того, як вертоліт завершить свою технологію демонстрації, він продовжуватиме свою наукову місію”, — кажуть у NASA.

Марсохід NASA з назвою Perseverance вперше зняв на відео звук їзди поверхнею Марса. Апарат NASA InSight визначив розмір ядра планети Марс. Так, радіус марсіанського ядра виявився удвічі меншим від радіуса Землі.

Читайте також:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *