Вірменія: армія проти прем’єра. Країну “трясе”

У Вірменії – політично-військовий “землетрус”. Генштаб країни виступив із заявою-вимогою відставки прем’єр-міністра Ніколи Пашиняна.

До такого кроку армійців змусило звільнення заступника начальника Генштабу Тірана Хачатряна. Тим часом Пашинян назвав події “спробою державного перевороту”.

“Прем’єр-міністр та уряд Вірменії віднині не здатні ухвалювати адекватні рішення у цій критичній та доленосній для вірменського народу ситуації. Збройні сили Вірменії довгий час терпіли зусилля, спрямовані на дискредитацію ЗС чинною владою, але усе має свої межі. ЗС Вірменії гідно виконали свій обов’язок, борючись пліч-о-пліч зі своїм народом проти ворога. Неефективне управління чинної влади та серйозні помилки у зовнішній політиці підвели країну до прірви. У зв’язку з цією ситуацією ЗС Вірменії вимагають відставки прем’єр-міністра та уряду, одночасно закликаючи утриматися від застосування сили проти народу”, – йдеться у заяві Генштабу.

Пашинян закликав прихильників вийти на площу Республіки”. ЗМІ пишуть, що причиною звільнення Хачатряна може бути його негативна реакція на слова Нікола Пашиняна про ефективність російських ракет “Іскандер”.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *