Від серцевого нападу помер заступник головлікаря омської лікарні, де лікували Олексія Навального

Заступник головного лікаря з анестезіології і реанімації омської лікарні швидкої допомоги №1, де лікували Олексія Навального після отруєння “Новічком”, Сергій Максимішин помер від серцевого нападу.

Про це повідомляють “Відкриті медіа” з посиланням на прессекретаря МОЗ Омської області Галину Назарову, омський сайт NGS55.RU

“Ніякого особливого підґрунтя немає. Людина хворіла, переживала за своїх родичів, він поховав батьків цього року. Він помер на роботі, у своїй реанімації, в якій працював. Він лежав у лікарні, його помістили в реанімацію, і він там помер”, – сказала Назарова.

Колеги лікаря розповіли NGS55.RU, що моральне навантаження наклалося на навантаження Максимішина на роботі. Медику стало зле, його госпіталізували у власній операційній, але врятувати лікаря не вдалося.

Максимішину було 55 років, він пропрацював у лікарні 28 років, врятував тисячі людських життів.

Нагадаємо, шо Олексія Навального, який намагається викривати представників російської влади та не раз перебував під арештом, отруїли в РФ препаратом “Новічок”. 20 серпня він знепритомнів у літаку, потрапив до реанімації, потім впав у кому.

Головний лікар омської лікарні назвав діагнозом Навального порушення обміну речовин. Там же заявили, що слідів отрути не знайшли.

З Росії його перевезли до Німеччини. 23 вересня Навального виписали з німецької клініки Charité.

Німецькі фахівці вважають, що Навального отруїли “поліпшеною” версією хімічної речовини групи “Новічок” – і він мав померти ще в літаку. На їхнє переконання, операцію з використанням такої новітньої отрути могла провести тільки російська спецслужба.

Лабораторії у Франції і Швеції підтвердили отруєння Навального нервовим агентом із групи “Новічок”.

Читайте також:

Фото МОЗ Омської області

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *