В Австралії через коалу зіткнулися п’ять автівок. Потім тваринка сіла за кермо автомобіля

Коала вирішила перейти шестисмугову дорогу в австралійському місті Аделаїда, спричинивши зіткнення п’яти автомобілів. З дороги тваринку забрала жінка, щоб передати її зоозахисникам. Тим часом “порушниця” сіла за кермо автівки своєї рятувальниці, але рушити з місця не вдалося.

Про це повідомляє AP.

У поліції підтвердили, що вранці 8 лютого на автостраді сталася аварія за участі декількох автомобілів. Перша автівка зупинилася ще до сьомої ранку, щоб не збити тварину. Потім наступна машина вдарила перший автомобіль ззаду, викликавши ланцюгову реакцію, пише The Guardian.

Жителька Аделаїди Надя Тугвелл спершу стояла позаду автівок, що зіштовхнулися, і не могла зрозуміти, через що сталася затримка.

«Люди виходили з машин і дивилися навколо. Ми не знали, що насправді сталося», — сказала Тугвелл. Згодом вона побачила, як коала ходить між автівками та біля огорожі посеред дороги, за нею бігала жінка з якоюсь ковдрою і без успіху намагалася спіймати тварину.

Тоді Тугвелл взяла свою куртку та побігла теж ловити коалу. Побачивши жінку, тварина хотіла бігти в іншу сторону, але там вже стояла інша людина. Тоді Наді вдалося спіймати коалу та покласти її в багажник. Жінка домовилася з зоозахисниками з Аделаїди зустрітися на заправці та передати їм тварину.

Тугвелл сказала, що коала була спокійною та активною одночасно. Поки вони годину чекали на заправці, тварина побувала не лише в багажнику, а й за кермом автівки. Натомість водійка вийшла з машини, щоб не заважати.

«Вона деякий час сиділа на кермі, ніби казала: “Нумо кататися!” Тоді я встигла її сфотографувати», — сказала жінка.

За словами Наді, вона вже не вперше рятує коал. Вона живе неподалік евкаліптового лісу за містом, тому вже двічі зверталася до зоозахисників, щоб вони допомогли тварині, яка поранилася під час бійки з іншою коалою.

Тварина дещо подряпала салон автомобіля Тугвелл, але жінка сказала, що головне — історія успішно завершилася. Захисники перенесли тварину у спеціальний мішок, а потім випустили в ліс — далеко від автостради.

Фото: theguardian.com

Like

Світлана

Редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *