У Тбілісі протестувальники розгромили офіс правлячої партії “Грузинська мрія” (+відео)

Під час протестів у Тбілісі, викликаних виступом депутата Держдуми РФ у парламенті Грузії з місця спікера, мітингарі розгромили офіс правлячої партії “Грузинська мрія”.

Протестувальники не лише розгромили партійний офіс по проспекту Руставелі, але й спалили прапор “Грузинської мрії”, – Про це повідомляє “Громадське телебачення Грузії”, – передає 112.ua.

Нагадаємо, у Тбілісі 20 червня проходила 26-я сесія Міжпарламентської асамблеї православ’я, яка продовжилася в залі пленарних засідань парламенту. Засідання відкрив президент МАП, депутат Держдуми РФ Сергій Гаврилов, сівши в крісло спікера парламенту Грузії.

Представники опозиційних фракцій “Європейська Грузія” і “Єдиний нацрух” із державними прапорами заблокували президію парламенту.

За словами голови фракції правлячої партії “Грузинська мрія” Мамукі Мдінарадзе, Гаврилов сів у крісло голови парламенту Грузії без узгодження з організаторами засідання.

Виступ російського депутата в парламенті Грузії спровокував масові протести у Тбілісі та спробу штурму парламенту. Поліція почала розганяти та затримувати протестувальників, у тому числі із застосуванням сльозогінного газу, виникли сутички. Протестувальники почали будувати барикади на проспекті Руставелі.

Лідер партії “Нова Грузія” Георгій Вашадзе заявив, що протестувальники знову зберуться на проспекті Руставелі о 19:00.

Спікер парламенту Грузії Іраклій Кобахідзе, який в цей час перебував із офіційним візитом у Баку, нагадав, що Росія є країною-окупантом, тому бачити виступ у грузинському парламенті російського депутата “дуже тяжко”.

Президент Грузії Саломе Зурабішвілі заявила, що протистояння в країні вигідне Росії, а організатори протестів у Тбілісі діють на користь держави-агресора.

За даними ЗМІ, кількість постраждалих унаслідок розгону поліцією акції протесту в Тбілісі сягнула вже кількох сотень.

Відео, як протестувальники спалюють прапор правлячої партії Грузії:

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *