У Канаді блискавка влучила у літак, на борту якого було понад 500 пасажирів (+відео)

У Канаді блискавка влучила у літак Boeing 777-300 з 550 пасажирами на борту, коли той злетів з аеропорту Ванкувера. Неймовірний момент потрапив на відео.

Про це повідомляє City News.

Повідомляють, що інцидент стався у неділю, 3 березня. Літак прямував рейсом з Ванкувера до Лондона.

У неділю, 3 березня, близько о 19:30 блискавка влучила у пасажирський літак. Неймовірний момент встиг зафіксувати один з місцевих студентів, який просто знімав, як злетів борт Boeing 777. До слова, він навчається на пілота, тому часто фільмує, як літаки злітають або йдуть на посадку.

Рейс тільки злетів з аеропорту Ванкувера, як у нього влучила блискавка. Повідомляється, що літак компанії Air Canada летів до Лондона. Після інциденту борт продовжив летіти й у підсумку успішно приземлився в аеропорту Хітроу. Ніхто з пасажирів унаслідок влучання блискавки не постраждав.

Як пояснюють пілоти, уникнути трагедії вдалося завдяки системі безпеки, яку встановлюють на лайнерах. Так, кожен пасажирський літак має спеціальну систему, яка придушує розряди блискавки.

Boeing 777, у який влучила блискавка у Ванкувері, вже пройшов перевірку й готовий до відновлення польотів. Жодних збоїв у системі не було виявлено після цього інциденту.

За даними Національної метеорологічної служби, у пасажирські літаки блискавка влучає у середньому один – два рази на рік, тому таке явище не є незвичним для пілотів. Водночас рідко вдається зафіксувати влучання на камеру.

https://t.me/channel24_ua/123667?single

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *