У Грузії відсторонили десять поліцейських за перевищення повноважень під час розгону акції

Поліція Грузії усунула від служби 10 співробітників за можливі порушення під час розгону протестів у будівлі парламенту 20 червня. Про це УНН повідомляє з посиланням на “Грузія-Online”.

“Десятьом правоохоронцям, які брали участь в операції по розгону акції, припинені службові повноваження”, – заявив на брифінгу в.о. директора департаменту центральної кримінальної поліції МВС Мамука Челідзе.

За його словами, в діях двох співробітників правоохоронних органів виявлено ознаки кримінального злочину.

“Як відомо громадськості, 20-21 червня 2019 року, на території, прилеглій до парламенту, проходила мирна акція, яка згодом набула насильницького характеру – учасники акції спробували штурмувати будівлю парламенту, групою напали на поліцію і з використанням тупих предметів чинили їм опір”, – сказав Челідзе.

Таким чином, з метою запобігання можливим загрозам, для розгону акції, поліція була змушена використовувати спеціальні засоби, визначені законом.

Тепер Генеральна інспекція Міністерства внутрішніх справ проводить розслідування можливих порушень з боку окремих співробітників правоохоронних органів, які брали участь в розгоні акції.

Він також додав, що відомство готове співпрацювати з Генпрокуратурою Грузії, яка порушила кримінальну справу за статтею “Перевищення службових повноважень із застосуванням насильства або зброї” КК Грузії в зв’язку з розгоном мітингу.

Нагадаємо, за участь в акції протесту в Грузії затримали понад 300 осіб.

На цю тему читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *