У Греції пожежі знищили майже 85 тисяч гектарів лісу

У Греції в результаті лісових пожеж через спеку щонайменше 1,3 тисячі будинків пошкоджені, з яких 300 повністю зруйновані, загалом вогонь знищив 84,5 тисячі гектарів.

Про це повідомляє Еkathimerini.

У цьому зв’язку уряд країни пообіцяв, що процедури компенсації потерпілим будуть швидкими.

Тим часом пожежі тривають, найбільший фронт зафіксували в Аркадії, що на півдні Греції. У ліквідації пожежі брали участь іноземні місії та жителі, які залишилися в цьому районі.

У середу мер Гортінії Ефстатіос Куліс повідомив, що ситуація виглядає більш контрольованою.

За інформацією вогнеборців, сили, розгорнуті в середу для боротьби з лісовими пожежами Стародавньої Олімпії в Ілії та Гортинії в Аркадії, включали понад 570 пожежників із 30 групами жителів та добровольцями, 181 машиною та пожежними місіями з Франції та Німеччини.

На острові Евбея в середу боротьбу з пожежами в північній прибережній зоні вели загалом понад 800 пожежників.

Нагадаємо, що Грецію наприкінці липня охопили лісові пожежі через спеку. Загинули двоє людей, евакуйовані тисячі жителів і туристів.

Українські рятувальники у рамках надання допомоги у гасінні масштабних пожеж у Греції минулої доби проводили роботи поблизу міста Елініка.

Президент Володимир Зеленський доручив Кабміну відправити 100 пожежників на допомогу в боротьбі з лісовими пожежами в цій країні. 6 серпня зведений загін українських рятувальників прибув до Греції.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *