У день народження американець виграв мільйон

Житель американського штату Теннессі Девон Браун виграв в моментальну лотерею мільйон доларів. Про це повідомило агентство UPI.

Браун розповів, що перед вечіркою з нагоди свого дня народження він заїхав на АЗС, де і купив виграшний квиток. «Я розглядав цей квиток сотню раз,  і мені досі здається, що це сон наяву».

За словами американця, він не спав всю ніч перед тим, як відправитися за своїм виграшем зі своїм батьком і двоюрідним братом в штаб-квартиру компанії, що проводить лотерею, – повідомляє hronika.info.

Щасливчик планує інвестувати свої гроші. Він також хоче продовжити працювати в компанії по боротьбі з шкідниками.

Моментальні або «скретч» лотереї в США проводяться набагато частіше тиражних, не передбачають вибору чисел і заповнення карток, а також очікування підсумкового розіграшу. Учасникам необхідно лише стерти захисне поле і дізнатися суму виграшу. Але головні призи в моментальних лотереях зазвичай складають максимум кілька сотень тисяч доларів і тільки в рідкісних випадках досягають мільйонів.

Рекордний джекпот в історії США в розмірі приблизно  1,59 мільярда доларів був розіграний в Powerball в січні 2016 року. Тоді приз був розділений між власниками трьох виграшних квитків.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.