У Британії російські шпигуни хотіли викрасти наукові дослідження щодо коронавірусу

Британський національний центр кібернетичної безпеки викрив операцію російських хакерів, які здійснили напад на низку університетів Сполученого Королівства, що ведуть роботу над виробленням вакцини і устаткування у боротьбі проти коронавірусу.

Про це розповідає “Радіо “Свобода”.

Шпигуни намагалися “зламати листування електронної пошти та університетські сервери, а також проникнути у базу даних науково-дослідницьких центрів, які працюють у напрямку протидії коронавірусу.

Як зазначають британські експерти, росіяни та представники інших «ворожих держав» намагаються викрасти інформацію щодо відповіді Сполученого Королівства на виклики, пов’язані з поширенням COVID-19.

Британський національний центр кібернетичної безпеки (NCSC) висловив застереження, що університети Сполученого Королівства разом із дослідницькими центрами стають ціллю цілої хвилі нападів з боку хакерів із «ворожих держав», поміж яких у першу чергу згадується Росія.

Мета нападів – заволодіння інформацією, яка стосується досліджень на шляху вироблення вакцини проти коронавірусу.

Британський часопис The Guardian посилається на заяву NCSC, в якій йдеться про те, що підтримувані державою хакери концентрують увагу на дослідницькій діяльності у напрямку вироблення вакцини проти коронавірусу.

Вважається, що кібернетичні злочинці, які діють під патронатом урядів Росії, Китаю та Ірану, намагаються за будь-яку ціну здобути надзвичайно цінну інформацію, що стосується протидії Covid-19, дедалі активніше спрямовуючи свою ворожу діяльність проти британських університетів, а також центрів дослідження і розробки нових препаратів”.

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *