“Twitter перетворився на злочинця”. Колишні топ-менеджери подали в суд на Ілона Маска

Четверо колишніх топ-менеджерів соцмережі Twitter (перейменована в X), зокрема екс-гендиректор компанії Параг Агравал, через федеральний суд у Каліфорнії вимагають від власника X Ілона Маска виплати $128 млн. вихідної допомоги.

Як повідомляє Bloomberg, позивачі стверджують, що Маск публічно пообіцяв не виплачувати їм вихідну допомогу після звільнення, щоб повернути близько $200 млн. від угоди з купівлі Twitter, загальна сума якої оцінюється в $44 млрд.

«Під контролем Маска Twitter перетворився на злочинця, який обманює співробітників, орендодавців, постачальників та інших. Маск не платить за рахунками, вважає, що правила до нього не застосовні, і використовує своє багатство і владу, щоб грубо обдурити всіх, хто з ним не згоден», — ідеться в позові топ-менеджерів.

Раніше повідомлялося, що Ілон Маск став власником Twitter 27 жовтня 2022 року. Одразу після придбання компанії мільярдер звільнив кількох топменеджерів соцмережі, зокрема Агравала, директора Неда Сігала, директора з юридичних і політичних питань Віджая Гадде і главу юридичного відділу Шона Еджетта.

11 квітня 2023 року звільнені топменеджери подали позов до Twitter із вимогою виплатити їм понад $1 млн. Як стверджують позивачі, саме стільки їм довелося витратити, беручи участь у судових розглядах проти компанії і відповідаючи на запитання регуляторів у межах розслідувань після їхнього звільнення.

У вересні 2023 року Мін’юст США подав до суду на власника соцмережі Х Ілона Маска через «накази, що загрожують безпеці даних» користувачів сервісу.

Мін’юст США звинуватив власника соціальної мережі Х (раніше Twitter) Ілона Маска в порушенні конфіденційності даних користувачів соцмережі.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *