Син Трампа звернувся до Ілона Маска створити соцмережу для його батька

Старший син чинного президента США Дональда Трампа просить розробника Ілона Маска створити соціальну мережу, якою міг би користуватися його батько. Раніше низка найбільших соцмереж заблокувала сторінки Трампа.

З такою пропозицією Дональд Трамп-молодший звернувся до Маска в Instagram.

Він заявив, що якщо хтось і може створити соцмережу для Трампа, то це Ілон Маск.

«Якщо Ілон Маск може відправляти людей у космос, я впевнений, що він зможе створити неупереджену соціальну мережу. Думаю, є багато американців, яким би це сподобалося і які б щиро підтримали це», — заявив він.

Нагадаємо, що після подій у Вашингтоні, коли прихильники Дональда Трампа штурмували будівлю Капітолію, сторінки президента заблокували найбільші соцмережі: Twitter, Facebook та Instagram. Пізніше Twitter заявив, що заблокує профіль Трампа назавжди через «схвалення насильства».

Facebook та Instagram спочатку заблокували акаунти Дональда Трампа на 24 години, але пізніше бан продовжили ще на 2 тижні — до кінця каденції Трампа.

Пізніше Google також заблокував популярну серед прихильників Трампа соцмережу Parler. Там заявили, що в соцмережі продовжують розміщувати публікації із закликами до насильства у США.

Однак після блокування сторінок Трампа у соцмережах прихильники чинного президента США почали масово реєструватись у Telegram. Там повідомили, що за 72 години кількість користувачів на платформі збільшилась на 25 мільйонів, а Telegram став другим за кількістю завантажень додатком у США.

Читайте також:

Малюнок Андрія ПЕТРЕНКА

Like

Світлана

Редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *