Спецоперація ФСБ «Из России с любовью»: до Італії прибули 14 армійських літаків РФ

Так званий російський гуманітарний конвой «Из России с любовью» вже дістався Італії. 14 літаків Іл-76 військово-космічних сил РФ почергово приземлилися на італійській авіабазі «Практика-лі-Маре», що неподалік Риму.

Військове відомство московії повідомило – цей караван доставив спецтехніку і обладнання начебто для боротьби з коронавірусом. Прибули й військові спеціалісти (їх декілька сот, а то й більше!), які одержали наказ проводити профілактичні й дезінфекційні роботи. Справжня місія цього величезного десанту, очевидно, є зовсім іншою.

Одночасно із цим конвоєм в Росії, а також за кордоном путінська ФСБ розгорнула масштабну інформаційно-підривну кампанію, використовуючи ці поставки на Апеніни. Так, інформаційні агенції зарясніли заголовками про те, що «тільки Росія надає допомогу братньому європейському народові», натомість «західні країни відвернулися від допомоги Італії», вони «сором’язливо розбіглися по закутках». А ось Путін – «великий гуманіст», адже «запропонував допомогу» італійському прем’єрові Джузеппе Конте.

Паралельно ФСБ активувала з цього приводу і свою п’яту колону на Апенінах. Агенти впливу усіляко звинувачують США, ЄС, НАТО в бездіяльності. Гаслом кампанії стала приказка: «Друг познайотся в бєдє».

«Жест России еще больше показывает, что мы должны вернуться к тому, чтобы стать независимым народом. ВНЕ ЕС – ВНЕ НАТО – СВОБОДНОЕ СОСТОЯНИЕ НАРОДОВ – смертная казнь для предателей государства», – написав у соцмережах користувач під ніком Peter Louis.

Дійшло до того, що італійці вибачаються за санкції ЄС щодо РФ. Так, Sig Gefrico пише: «Это наши друзья, и мы отвечаем взаимностью санкциями, позор!». Інший користувач, Alessandro, зазначає: «Санкции, которые затем наказывают итальянские компании … Мы действительно дураки».

Російські фабрики ботів забезпечують інформаційно-диверсійну підтримку «гумконвою».
Нагадаємо, що цьогоріч в Італії з візитом побував міністр оборони РФ Сергій Шойгу. Його дуже тепло зустріли в Римі. Італія – «давнішній надійний партнер», – заявив він під час зустрічі з очільником військового відомства Італії Лоренцо Гуеріні.

«Український репортер» вже розповідав, що в Італії вже давно звили свої отруйні зміїні кубла антиукраїнські проросійські організації, до того ж не без підтримки путінської ФСБ.

Президент України Володимир Зеленський закликав італійську владу закрити офіси незаконних формувань “днр” та “лнр”.

Під час зустрічі в Римі Глава Української держави обговорив із прем’єр-міністром Італійської Республіки Джузеппе Конте загальнополітичні питання, а також заявив:

“Я звернувся до прем’єр-міністра з тим, щоб були закриті незаконні офіси “ДНР” та “ЛНР”, які відкрилися у кількох містах Італії. Ми отримали інформацію, що найближчим часом ще одне представництво може відкритися в Калабрії. Він все це записав, сказав, що розбереться. Все буде по закону, чесно. Після цього він мені передзвонить. Я буду чекати не на слова, а на дії”.

Київ і по сей день чекає “на дії” італійської влади щодо закриття офісів терористів. Поки що безрезультатно.

Нагадаємо, що у грудні 2016 року ватажки терористів у Донецьку повідомили, що в італійському Турині відкрито «представництво днр».

У лютому 2019-го російські ЗМІ написали про друге в Італії “представництво” самопроголошеної “днр” у Вероні.

Схоже, на Апенінах російській ФСБ дуже легко працювати, плести свою підступну й хижу павутину.

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *