Сьогодні церкви Швейцарії дзвонили у дзвони проти війни в Україні

У середу вранці 9 березня 2022 року дзвони римо-католицьких, протестантських та християнсько-католицьких церков по всій країні дзвонили протягом кількох хвилин на підтримку України та проти війни в цій країні, запрошуючи парафіян до солідарності.

Водночас федеральний парламент Швейцарії у Берні перервав своє засідання, повідомляє  swissinfo.

Нагадаємо, у країні триває весняна парламентська сесія. За даними інформаційного агентства Keystone-SDA, принаймні два міністри уряду також приєдналися до акції солідарності: президент Швейцарії та міністр закордонних справ Іньяціо Кассіс, який сказав, що хвилина мовчання в парламенті є «сильним знаком на користь миру», і міністр комунікації, екології , енергетики та транспорту Симонетта Соммаруга, яка сказала, що «всі її думки з сотнями тисяч біженців».

На сьогоднішній день, за даними Державного секретаріату у справах міграції SEM (підрозділ Мін’юсту), до Швейцарії прибуло трохи більше 1 300 біженців з України, переважно жінки та діти. Більшість із них були розміщені в офіційних федеральних центрах прийому та розміщення біженців, іншим запропонували тимчасове житло у приватних осіб. ООН заявила, що вже зареєструвала понад два мільйони людей, які втекли від війни в Україні.

Організація «Швейцарська солідарність», гуманітарний підрозділ громадської (недержавної) телерадіокомпанії SRG SSR, головної організації порталу SWI swissinfo.ch, провів у середу 9 березня День солідарності з Україною з метою збору коштів для жертв війни.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”