Сім чудес світу – за сім днів: британець Джеймі Макдональд встановив рекорд Гіннеса (+відео)

Британець встановив новий світовий рекорд Гіннеса, відвідавши всі сім сучасних чудес світу менш ніж за сім днів.

Про це пише ladbible.com.

Джеймі Макдональд, відомий у Мережі як “Авантюрист”, отримав завдання відвідати сучасні чудеса світу в рекордно короткий термін за допомогою компанії з бронювання подорожей.

Йому знадобилося всього шість днів, 16 годин і 14 хвилин, щоб побачити Велику Китайську стіну, Тадж-Махал, печерне місто Петра, Колізей, статую Христа-Спасителя, Мачу-Пікчу та Чичен-Іцу.

У ході поїздки Джеймі подорожував чотирма континентами, приземлився в дев’яти країнах, здійснив 13 рейсів, проїхав на 16 таксі, дев’яти автобусах, чотирьох поїздах та одних санях і подолав близько 36 783 км.

Макдональд почав свою подорож біля Великої Китайської стіни, покатавшись на санях, перш ніж вирушити до Індії, щоб оглянути Тадж-Махал.

Потім британець прилетів до Йорданії і сів на автобус до стародавнього міста Петра, пейзажі якого стали ще відомішими завдяки його появі у фільмі “Індіана Джонс та останній хрестовий похід”.

Звідти “Авантюрист” вилетів до Рима, щоб побачити знаменитий Колізей, а потім вирушив до Бразилії, щоб побачити Христа-Спасителя, найбільшу у світі статую в стилі ар-деко.

Нарешті, він побачив Мачу-Пікчу в Перу, а потім фінішував у Чичен-Іца в Мексиці, успішно завершивши свою подорож троїи більше як за шість днів.

Головним мотивом рекордної поїздки Джеймі було збирання грошей для його благодійної організації Superhero Foundation.

До слова, чотири роки тому він побив ще один світовий рекорд Гіннеса, подолавши найбільшу кількість км на біговій доріжці за сім днів.

Загалом за тиждень він пробіг 843 км — це приблизно три марафони на день.

Коментуючи свій останній виклик, переможець сказав: “У своїх попередніх пригодах я пробіг поодинці всю Америку (еквівалент 210 марафонів) і проїхав велосипедом 22 000 кілометрів від Таїланду до Сполученого Королівства. У подорожі так багато змінних — погода, обмеження, затримки, митниця, затори, скасування будь-що. Коли ви намагаєтеся встановити світовий рекорд, швидкість та маневреність є абсолютно ключовими”.

https://www.ladbible.com/news/guinness-world-record-jamie-mcdonald-adventureman-410479-20230516

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”