Серед евакуйованих до США виявили десятки “небезпечних” афганців

Майже півсотні біженців із Афганістану, які були евакуйовані до Америки зі своєї країни, можуть загрожувати національній безпеці США.

Про це пише газета The Washington Post із посиланням на урядові структури США.

«Міністерство внутрішньої безпеки визначило принаймні 44 евакуйованих афганців як таких, що становлять потенційну загрозу національній безпеці», – зауважує видання.

Як зазначається, ці особи були виявлені під час перевірок упродовж останніх двох тижнів серед понад 60 тисяч переселенців із Афганістану до Сполучених Штатів.

Деяких біженців підозрюють у зв’язках із терористами. У мобільних телефонах та інших пристроях деяких афганців були знайдені матеріали, які викликають занепокоєння.

Частина людей, які викликали підозри, будуть відправлені на транзитні бази в Європі та на Близькому Сході.

Ще 13 афганців наразі перебувають під вартою митної й прикордонної служби США в очікуванні додаткових процедур перевірки, в тому числі співбесіди з ФБР та командами з боротьби з тероризмом.

Нагадаємо, що Сполучені Штати продовж минулого місяця провели масштабну операцію, під час якої з Афганістану були евакуйовані 124 тис. людей, у тому числі, громадяни США, інших країн, а також жителі цієї країни.

До числа біженців-афганців увійшли ті, хто не погоджується з приходом до влади талібів, а також ті, хто за попереднього уряду працював зі структурами США та країн міжнародної коаліції.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *