Саймон Шустер, автор скандальної статті Time, планує опублікувати нові матеріали про Україну

Автор скандальної статті у журналі Time про ситуацію в Україні Саймон Шустер пообіцяв найближчим часом опублікувати нові матеріали.

Про це він написав у соцмережі Х (Тwitter).

“Найближчими тижнями чекайте на інші повідомлення, які детальніше розкриватимуть військову стратегію України, її дипломатію під час війни та напруженість усередині команди Зеленського”, – зазначив Саймон Шустер.

Нагадаємо, що американський журнал Time присвятив обкладинку нового номера й основну статтю президенту Володимирові Зеленському.

Автор Саймон Шустер у статті зазначав, що президент Зеленський категорично проти навіть тимчасового перемир’я, хоча анонімні співрозмовники нібито з оточення президента визнали, що Україні не досягти перемоги.

Крім того, у матеріалі йшлося, що Зеленський нібито “почувається зрадженим західними союзниками”. Також розповідається про проблему з корупцією в Україні і що “чиновники крадуть, немов востаннє в житті”.

Саймон Шустер стверджує, що влада України на початку жовтня нібито вимагала звільнити Горлівку, а військові відмовили, бо не вистачає людей і зброї.

Своєю чергою секретар РНБО Олексій Данілов критично висловився на адресу цих анонімних співрозмовників автора і закликав українські правоохоронні органи встановити імена цих людей.

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк, також наголосив, що з журналістами треба працювати саме відкрито, додавши, що “анонімність – це зло”.

Український політолог Володимир Фесенко назвав, що не так з гучною статтею Time і заявив, що до неї “є багато питань”.

Також стало відомо, що автор скандальної статті Time рік тому отримав орден від України “За заслуги” ІІІ ступеня.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *