Росія забороняє грошові перекази в Україну

Державна дума РФ прийняла в третьому читанні закон, який обмежує грошові перекази з Росії за кордон із допомогою іноземних платіжних систем.

Тепер якщо інша держава забороняє російські платіжні системи, то переказ грошей з Росії до такої країни буде можливим лише в тому випадку, якщо оператор платіжної системи прямо або опосередковано контролюється Росією. Таким чином, під заборону потрапляють перекази з допомогою міжнародних систем WesternUnion і MoneyGramm.

Ці правила поширюються лише на перекази без відкриття банківського рахунку. Тобто наші заробітчани можуть переказати рідним гроші лише з переказом з картки на картку або з рахунку на рахунок.

Банк Росії публікуватиме інформацію про запровадження іноземними державами заборон щодо платіжних систем РФ. Закон набере чинності через 30 днів після його офіційного опублікування.

Нагадаємо, що 17 жовтня 2016 року Україна заборонила діяльність російських платіжних систем, у тому числі “Золоту корону”, “Юністрім”, “Колібрі”, “Лідер”, Anelik, Blizko.

Також в Україні заборонили російську систему електронних платежів “Яндекс.Деньги”, WebMoney і QIWI.

За деякими оцінками, через ці санкції російські компанії втратили ринок в $1 млрд на рік. Згідно з даними російського Центробанку, у 2016 р з Росії до України перевели $621,5 млн, у 2015 р — $988,5 млн.

Like

Рост

Журналіст “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *