Російська авіація бомбардувала трасу “Дон”, по якій, імовірно, рухається на Москву техніка “ПВК Вагнер”.

Російська авіація завдала удару по трасі М4 “Дон”, по якій, імовірно, рухається техніка “ПВК Вагнер”. Начальник “Вагнера” Пригожин заявив, що його колони тримають курс на Москву, щоб захопити міністра оборони Шойгу і начальника генштабу Герасимова.

Метою удару фугасними авіабомбами по М4 називають пошкодження траси, щоб вагнерівці не змогли нею проїхати. Також повідомляється, що одна з колон найманців з повітря була атакована у Воронезькій області.

“Військові підірвали автомобільний міст над трасою “Дон” за 2 км від міста Богучар, який був розв’язкою між нею та регіональними дорогами, розповіли очевидці. Для цього могли використовуватись важкі авіабомби ФАБ-500, які до цього застосовувалися проти української інфраструктури. Чи знаходилася в момент бомбардування колона ПВК на мосту, невідомо”, – зазначає одне з російських видань.

Пригожин заявив, що ніхто з його бійців не прийде з повинною на вимогу президента путіна: “З приводу зради батьківщини президент помиляється. Ми патріоти своєї батьківщини, ми воювали і воюємо. Усі бійці ВК Вагнера. І ніхто не збирається на вимогу президента, ФСБ і ще кого-небудь прийти з повинною. Ми не хочемо, щоб країна жила далі в корупції, обмані та бюрократії… Коли нам говорили, що ми воюємо з Україною – ми йшли і воювали. Але з’ясувалося, що боєприпаси, озброєння, всі гроші, які покладені на них, розкрадаються, а чинуші економлять їх для себе якраз для того випадку, який настав сьогодні, коли хтось іде на Москву”.

У відповідь на удари авіації “вагнерівці” почали збивати російські гвинтокрили та літаки.

Так, ще перебуваючи у штабі МО РФ у Ростові-на-Дону, Пригожин заявив про збиття трьох російських ґвинтокрилів. Пропагандисти РФ одразу ж підтвердили ураження двох Мі-8 і одного Мі-35.

Вже під час бомбардувань траси М-4 з’явилися повідомлення про четвертий збитий вертоліт російської армії. Російські пабліки також показали фото нібито з місця падіння “пташки”.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *