Принц Гаррі вперше прокоментував втрату титулу та права на гроші королівської родини

Принц Гаррі виступив з промовою і вперше прокоментував відмову від королівських привілеїв. Він заявив, що хоче, щоб «всі нарешті почули правду».

Це сталося на благодійному прийомі Sentebale в Лондоні 19 січня, повідомляє ВВС.

«Я хочу щоб ви почули правду від мене, якою мені хотілось би поділитись. Правду не від принца чи герцога, але від Гаррі, за яким ви спостерігали протягом 35 років дорослішання, і який зараз вже має більш чіткі цілі», — сказав принц Гаррі.

Також він зазначив, що вдячний всім, хто підтримував його. За словами принца, рішення, яке ухвалили вони з Меган Маркл, не означає, що вони відвертаються від британського народу: «Велика Британія — це мій дім і місце, яке я люблю. Це ніколи не зміниться».

«Я і надалі буду тією ж самою людиною, яка піклується про свою країну і присвячує життя підтримці благодійних організацій та військових громад, які важливі для мене», — додав Гаррі.

Нагадаємо, що 9 січня Герцог і герцогиня Сасекські — принц Гаррі та Меган Маркл — оголосили, що відмовляються від ролі «старших» членів королівської сім’ї Великої Британії й працюватимуть для того, щоб бути фінансово незалежними.
Вони зазначили, що ухвалили це рішення після «багатьох місяців роздумів та внутрішніх обговорень» і за підтримки своїх шанувальників.

13 січня британська королева Єлизавета ІІ погодилася на перехідний період, під час якого герцог і герцогиня Сасекські — принц Гаррі й Меган Маркл — поступово відійдуть від ролі членів королівської сім’ї.
Пізніше стало відомо, що принц Гаррі та Меган Маркл втратять право на титул «Вашої Королівської Високості» та гроші, які використовує для утримання королівська родина.

Читайте також: Меган Маркл і принц Гаррі порушили головну традицію Різдва

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *