Принц Джордж із прабабусею Єлизаветою ІІ приготував Різдвяні пудинги

Королева Єлизавета II, її син принц Чарльз, онук Вільям і правнук Джордж взяли участь у традиційній благодійній акції Королівського британського легіону “Разом в Різдво”. Представники королівської сім’ї приготували різдвяні пудинги, а фотографіями цього процесу поділилися в Instagram.

Напередодні в стінах Букінгемського палацу представники чотирьох поколінь королівської сім’ї зібралися разом, щоб допомогти спекти 99 пудингів, які в 2020 році будуть подавати на благодійних заходах на честь 99-річчя британського легіону. Про це йдеться в повідомленні прес-служби Букінгемського палацу.

Пудинги принц Джордж принц Вільям, принц Чарльз і королева готували під наглядом шеф-кухаря Королівського британського легіону Алекса Кавальєру, а також чотирьох ветеранів. Коли все було готове, Єлизавета II з принцами Чарльзом і Вільямом за традицією поклали в пудинги шестіпенсовие монети, які дістануться обраним щасливчикам.

Британський королівський легіон – організація ветеранів в Великобританії. Заснована в 1921 з метою надання матеріальної допомоги учасникам воєн, сім’ям загиблих, сприяння в питаннях пенсійного забезпечення і працевлаштування. Фінансується за рахунок пожертвувань, доходів від заходів і членських внесків.

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.