Президент Азербайджану заявив про капітуляцію Вірменії

Прем’єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян заявив про підписання угоди з президентами РФ і Азербайджану про припинення війни у Нагірному Карабаху. Ця новина у Вірменії викликала хвилю великих протестів.

Масла у вогонь підлила і гучна заява президента Азербайджану Ільхама Алієва, який стверджує, що його армія здобула перемогу, відтак повністю досягнуто мети у цій війні.

У Єревані невдоволені громадяни захопили будівлю парламенту. Спікера вірменського парламенту Арарата Мірзояна побили, вимагаючи у нього назвати місцеперебування Пашиняна.

Сам Пашинян заявив, що в ході протестів у Єревані було обікрадено його резиденцію. Поцупили комп’ютер, годинник, парфуми, водійські права та інші речі.

До чого домовилися Азербайджан, Вірменія і Росія? Війська зупиняються на зайнятих ними позиціях на лінії зіткнення в Нагірному Карабасі і вздовж коридору, що з’єднує Нагірний Карабах з Республікою Вірменія. Там  розгортається миротворчий контингент Російської Федерації.

Міноборони Росії повідомило, що літаки військово-транспортної авіації перекинули у Нагірний Карабах майже дві тисячі озброєних людей і 470 одиниць військової техніки.

Тим часом за даними волонтера-розслідувача з організації InformNapalm Іраклі Комахідзе, військові 15-ї бригади із Самари брали участь в захопленні Криму та окупації частини Донбасу.

Комахідзе уточнив, що з грудня 2005 року по листопад 2008 року ця миротворча бригада перебувала в зоні так званого грузино-абхазького конфлікту. Також напала на Грузію в серпні 2008 року.

А у 2014 році 15-та миротворча бригада вдерлася в Крим, на Донбас.

Фото із сайту dw.com

 

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *