Прем’єр Мальти йде у відставку через вбивство журналістки

Прем’єр-міністр Мальти Джозеф Мускат оголосив про намір залишити свою посаду на тлі кризи через вбивство журналістки-розслідувачки Дафне Каруани Ґаліції.

Під час виступу на національному телебаченні Мускат заявив, що 12 січня попросить правлячу Лейбористську партію розпочати процес обрання його наступника, інформує hromadske.radio.

Відставки прем`єра вимагають протестувальники. 30 листопада у співучасті в убивстві звинуватили впливового бізнесмена Йорґена Фенеха.

Як зазначають ЗМІ, до вбивства можуть бути причетні колишній керівник офісу прем’єра та колишній міністр туризму, які подали у відставку минулого тижня. Вони заперечують причетність до злочину та зв’язки з бізнесменом.

Нагадаємо, 16 жовтня 2017 року на Мальті підірвали авто журналістки Дафни Каруани Галіції. Вона була авторкою розслідувань щодо корупції в межах проекту Panama Papers. У поліції вважають, що вибуховий пристрій привели в дію за допомогою SMS.

18 листопада 2018 року слідчі встановили організаторів вбивства мальтійської журналістки-розслідувачки Дафни Каруани Галіції. Правоохоронці вважають, що усі вони мали різні мотиви.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *