Посольство Франції в Києві закликає громадян запастися водою, їжею, теплим одягом та пальним

Франція поки не закликає своїх громадян виїхати з України, проте радить запастись водою, їжею та теплим одягом. У посольстві наголосили щодо особливої пильності та порадили “відтермінувати усі поїздки” до України.

У повідомленні, опублікованому 13 лютого на сайті посольства Франції в Києві, посол Франції Етьєн де Понсен наголошує на необхідності мати повний бак бензину для транспортних засобів та запастися додатковим пальним.

“Наші загальні рекомендації та рекомендації здорового глузду залишаються актуальнішими, ніж будь-коли: наприклад, мати оновлені документи, що посвідчують особу, та реєструватися. Ми також рекомендуємо вам підготувати для всіх практичних цілей кілька запасів води, їжі та теплого одягу, а також переконатися, що бак вашого автомобіля заповнений, або навіть мати додатковий запас”, – йдеться у повідомленні.

Водночас він зауважує, що посольство залишається відкритим. Натомість французька школа в Києві “Анна де Київ” розпочинає лютневі канікули на декілька днів раніше, тобто наступного вівторка, “аби дозволити охочим піти на канікули трохи раніше”.

Окрім цього, у посольство рекомендували громадянам відтермінувати “всі поїздки в Україну”, а поїздки в прикордонні райони категорично не рекомендуються.

Проте, у посольстві наголосили, що на даному етапі не дають загальної рекомендації французам, які проживають в Україні, полишити країну.

Нагадаємо, у Міністерстві закордонних справ Великої Британії також закликають своїх громадян, які перебувають в Україні, залишити територію нашої країни.
Раніше у повідомлені Міністерства закордонних справ Латвії, з огляду на “серйозну загрозу безпеці з боку Росії поблизу українського кордону та реальну загрозу ескалації ситуації”, громадянам Латвії рекомендовано найближчим часом виїхати з України.
Також стало відомо, що міністерка закордонних справ Австралії Маріс Пейн заявила, що посольство Австралії тимчасово змінює місто роботи – переїжджає з Києва до тимчасового офісу у Львові.
Раніше міністерка закордонних справ Канади Мелані Жолі оприлюднила заяву про те, що дипломатичний персонал її країни буде переміщений із Києва до Львова.
Водночас у Європейському Союзі повідомили, що не мають наміру закривати своїх представництв.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *