Неймовірна жорстокість “псів” Лукашенка: звіряче побиття і дорослих, і дитини

У білоруському місті Гродно 11 серпня відбувалася акція протесту. Володимир та Інна Череухо разом зі своєю 5-річною донькою намагалися доїхати з одного району міста в інше, так вони потрапили в потік автомобілів, які сигналили у знак підтримки протестувальників. В якийсь момент на дорозі з’явилася військова техніка та силовики, авто родини потрапило в аварію.

Про це родина розповіла виданням Tut.by та білоруському бюро «Радіо Свобода».

Так, попереду авто родини їхали легкова автівка та мікроавтобус.

«Ми розгубилися, коли побачили, як військова техніка попереду починає підрізати бус — і той розвертається боком. Чоловік виїхав на зустрічну смугу, щоб об’їхати. Але назустріч нам вибігли омонівці, почали бити машину кийками — лобове та бокове скло, дзеркала. Після цього ззаду в нас в’їхала військова техніка, був сильний удар», — розповідає Інна Череухо.

Коли Інна повернулася до доньки, то помітила, що вона вся у крові.

Володимир розповів, що вийшов після аварії з автівки та відразу його вдарили по голові, у нього пішла кров. Він хотів викликати швидку, але йому не вдалося. Люди поряд допомогли відвезти дівчинку до лікарні. Самого Володимира затримали та допитували всю ніч, а потім відпустили.

У лікарні дівчинці наклали шви та діагностували закриту травму голови.

«Мамо, я не хочу вмирати», — сказала 5-річна Юля, коли мати діставали її з машини. А вже у лікарні дівчинка запитала, чи це бандити на них напали.
Зараз, каже Інна, їхній Passat B3 забрали на експертизу на платну штраф-стоянку.

— Крім того, нам, мабуть, дадуть штраф за виїзд на зустрічну полосу і за те, що залишили місце ДТП, коли чоловік намагався завезти дитину до лікарні.

Інна Череухо запевнила, що вони в акції протесту не брали участі, не сигналили та не мали білої стрічки (знак опозиції). До того ж у них зламаний сигнал.

У Міністерстві внутрішніх справ заявили «Радіо Свобода», що не знають подробиць інциденту. Проте там запевнили, що розслідують будь-які інциденти, де постраждали діти, результати розслідування повідомлять згодом.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *