Оголошення вироку російським терористам, які збили “Боїнг” MH17, відсувається на далеку перспективу

Через коронавірус призупинено засідання в Міжнародному суді в Гаазі щодо збиття кремлівськими терористами малайзійського “Боїнга”.

Утім, цей процес стартував надто повільно і поки що не може похвалитися певними успіхами в дослідженні доказів та аргументів.

Окрім усього, подав у відставку головний прокурор Нідерландів, який очолював рослідування справи про катастрофу лайнера рейсу MH17, Фред Вестербеке. Він очолить поліцію Роттердама.

Вестербеке був головним у Спільній слідчій групі, яка займалася кримінальним розслідуванням авіакатастрофи малазійського літака на Донбасі.

Як стверджує у своєму розслідуванні генерал-лейтенант СБУ Григорій Омельченко, відповідальність за збитий малайзійський літак повинно нести, в першу чергу, найвище військове керівництво Росії на чолі з Путіним, а також командири російських збройних формувань та їх найманці.

Григорій Омельченко зазначає: “Шостий рік сильні світу цього ведуть шахову геополітичну гру – бути чи не бути Путіну і його оточенню у міжнародній в’язниці за знищення малайзійського літака і вбивство 298 людей. Через ці торги міжнародні злочинці до цього часу не покарані… Сьогодні встановлено достатньо доказів, які однозначно вказують на московських організаторів, виконавців, пособників вчинення терористичного акту… На початку липня 2019 року я звернувся до генерального прокурора Юрія Луценка і призначеного Зеленським нового начальника ГСУ СБУ Богдана Тиводара з вимогою повідомити президенту РФ Путіну, російським генералам і офіцерам (причетним до збиття літака рейсу МН17) офіційну підозру в організації, за попередньою змовою групи осіб, вчинення терористичного акту, обрати їм запобіжний захід – тримання під вартою і оголосити їх в міжнародний розшук.

Сьогодні мова повинна йти не лише про юридичну сторону справи, а про більш важливіше і цінніше – моральність (аморальність) і духовність (бездуховність) не лише лідерів і політиків країн «великої двадцятки», а й народів цих країн і людства в цілому.

Чи здатний світ зло назвати злом і покарати його, чи здатні ми, люди доброї волі, протистояти тим, хто наше життя не ставить в ніщо, вважаючи себе володарями планети Земля?!

Чи спроможне хвалебне незалежне західне правосуддя (в даному випадку – нідерландське) засудити вбивцю Путіна і його терористичну організацію, визнати їх воєнними злочинцями, а Росію – спонсором міжнародного тероризму?!

Врешті решт, що важливіше: ЛЮДЯНІСТЬ чи «БАБЛО», ЄВРОПЕЙСЬКІ ЦІННОСТІ чи ЦІНА ПИТАННЯ, СПРАВЕДЛИВІСТЬ чи ГЕОПОЛІТИКА, ПРАВДА чи ІНТЕРЕСИ?!”

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *