«Невдалий секс, або Божевільне порно». Кінострічка отримала головний приз Берлінале (+відео)

Кінострічка румунського режисера Раду Жуде «Невдалий секс, або Божевільне порно» отримала «Золотого ведмедя» – головний приз 71-го Берлінського кінофестивалю. Про це повідомляється у Твіттері Берлінале.

У цьому фільмі йдеться про про шкільну вчительку Емі, кар’єра і репутація якої опиняються під загрозою після того, як в інтернет потрапило зняте її чоловіком аматорське порно. Журі вирішило, що ця кінострічка фіксує «оголену плоть нашого теперішнього моменту», що фільм «майстерно відпрацьований» і водночас «розумний і дитячий».

Гран-прі фестивалю отримала кінострічка «Колесо фортуни і фантазії» японця Рюсуке Хамагуті, приз журі – німецька стрічка «Пан Бахман і його клас» Марії Шпет.

«Срібного ведмедя» за кращу режисуру отримав угорець Денеш Надь за фільм «Природне світло». Приз за кращий сценарій – у корейця Хон Сан Су за картину «Вступ».

Німецьку актрису Марен Еггерт відзначили за кращу роль у фільмі «Я твій чоловік». Нагороду за кращу роль другого плану отримала Лилла Кізлінгер за фільм «Ліс – я бачу тебе скрізь».

71-а церемонія присудження нагород відбулася онлайн через пандемію COVID.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *