Мисливці на Лох-Несське чудовисько приголомшили заявою

Мисливці на Лох-Несське чудовисько не припиняють спроб знайти щось незвичне в озері. Під час найамбітнішої пошукової операції за останні півстоліття їм вдалося почути дещо незвичне.

За їхніми словами, вони почули 4 характерні звуки. Що саме це було – невідомо.

Нова пошукова операція об’єднала приблизно 200 добровольців на березі відомого шотландського озера Лох-Несс неподалік від Інвернесса. За важких погодних умов учасники операції влаштувалися на березі та розпочали спостереження. До того ж близько 300 осіб стежили за перебігом подій через онлайн-трансляцію у вихідні дні.

Керівник з маркетингу Лох-Несського центру Меган Раф зазначив, що був приємно здивований таким ентузіазмом.

Ми отримуємо листи від людей з усього світу, від Австралії до Канади, відображаючи їхню пристрасть до загадкової Нессі,
– додав він.

Серед використаних технологій на озері були гідрофони, призначені для виявлення підводних акустичних сигналів, і сонари, що випромінюють світло на дно озера і відображають зображення того, що ховається в його глибинах. Освітлювали процес також невеликі плавзасоби.

Дослідники на човні з гідрофонною системою повідомили, що під час тестування вдалося зафіксувати “чотири характерні звуки”, походження яких залишається загадкою.

Пол Ніксон, генеральний менеджер центру Лох-Несс, сказав, що, на його думку, в озері є “щось”, що варто пошукати, і додав: “Я вважаю, що в глибинах Лох-Несса таїться щось велике.”

Востаннє масштабні пошуки Лох-Несського чудовиська проводили у 1972 році, коли Бюро розслідувань озера Лох-Несс досліджувало водойму на наявність ознак міфічного монстра.

Сучасна легенда про Нессі бере свій початок у 1933 році, коли керівниця готелю в селі Драмнадрохіт, Ольда Маккей, повідомила, що побачила в озері Лох-Несс величезну істоту, схожу на кита. Цю історію опублікувала місцева газета Inverness Courier, редактор якої, Еван Беррон, запропонував назвати загадкову істоту Лохнеським монстром або чудовиськом.

З того часу було зроблено чимало фотографій сумнівної якості, на яких, здається, видно було Нессі. Проте, деякі з цих знімків виявилися фейковими.

Читайте також: 

 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *