Міхеіла Саакашвілі примусово вивезли з лікарні до в’язниці

Опозиційного політика Саакашвілі о 2-й ночі 30 грудня в кайданках примусово вивезли з госпіталя в Горі і вивезли до в’язниці в Руставі.

Про це заявили нардепка Єлизавета Ясько і адвокат Ніка Гварамія.

Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Людмила Денісова 28 грудня  заявила, що засуджує намір пенітенціарної служби Грузії перевести громадянина України, голову Виконавчого комітету Національної ради реформ при Президентові України Міхеіла Саакашвілі з військового шпиталю в Горі назад до руставської в’язниці.

Вона зазначає: “Під час спроби етапування Міхеілу стало зле, внаслідок чого він знепритомнів. Стан його здоров’я залишається критичним, через що він не зміг взяти участь у трьох останніх судових засіданнях. Крім того, поширюється вкрай тривожна інформація про готовність Саакашвілі розпочати чергове голодування”.

Денісова неодноразово наголошувала на необхідності продовження лікування Міхеіла у багатопрофільній цивільній клініці або за кордоном. І переконана, Україна повинна делегувати своїх лікарів та експертів для встановлення ступеня шкоди завданої здоров’ю нашого громадянина Міхеіла Саакашвілі та визначитися щодо умов подальшого лікування.

Омбудсман звернулася до міністра юстиції Грузії забезпечити надання кваліфікованого лікування Міхеілу Саакашвілі у військовому шпиталі в Горі до повного його одужання.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *