Мережа магазинів Zara повертається до України

Мережа магазинів Zara готується знову відкрити магазини в Україні після дворічної перерви.

Про це пише Financial Times.

Іспанський власник Zara, Inditex, повідомив місцевих орендодавців, що на початку квітня він почне знову відкривати свої магазини в Україні.ода,

Inditex планує знову відкрити 50 із понад 80 магазинів у країні, повідомила компанія Financial Times. Відновлення роботи почнуть з 20 магазинів, зокрема у торгових центрах Києва.

У компанії підкреслили, що Inditex надаватиме пріоритет безпеці співробітників і клієнтів і адаптуватиме свої плани до ринкових обставин. Деяких українських співробітників вже відправили на навчання до Польщі для підготовки до повернення на роботу.

Inditex закрила свої магазини в Україні – серед яких були бренди Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti та Bershka – 24 лютого 2022 року, в день повномасштабного вторгнення Росії. Відтоді компанія припинила доставляти товари до України, але продовжувала платити податки та заробітну плату своїм працівникам.

Inditex також зберігала свої договори оренди з орендодавцями під час закриття магазину, але не розголошує, на яких умовах.

Нагадаємо, що шведський ритейлер H&M у листопаді 2023 року вперше після початку великої війни відкрив свої магазини у ТРЦ Lavina Mall та Respublika Park, що у Києві.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *