Марсоходи наближаються до Червоної планети (+відео)

Світ ще більше наблизився до вивчення Червоної планети. Китайський космічний апарат з марсоходом Tianwen-1 на борту, який 10 лютого успішно вийшов на орбіту Марса, надіслав на Землю два відео поверхні.

Про це повідомляє China National Space Administration

Як відомо, марсохід Tianwen-1, який стартував 23 липня 2020 року і подолав до орбіти Марса близько 475 мільйонів кілометрів, вже за кілька місяців може приземлитися на поверхню Червоної планети. Якщо посадка виявиться вдалою Китай стане другою країною в світі (після США), якій це вдалося.

Мета китайської місії полягає в тому, щоб знайти сліди життя на Марсі, а також вивчити можливості для його потенційної колонізації людиною.

Китайський марсохід оснащений мультиспектральними камерами для навігації і топографічної зйомки, радіолокаційною станцією підповерхневого зондування для дослідження геологічної будови Марса до 10-метрової глибини, приладом для аналізу хімічного складу грунту і пошуку біомолекул, а також детекторами магнітного поля і метеостанцією.

ТИМ ЧАСОМ

Наближаються до Марса й американці. Марсохід американського космічного агентства NASA Perseverance (Наполегливість), який покинув Землю 30 липня минулого року, вже подолав 97.7% шляху до Червоної планети. 18 лютого 2021 року він здійснить посадку в північній півкулі Марса.

Про це повідомляє NASAS. Geological Survey

За понад 6 місяців польоту Perseverance вже подолав 459 з 470 мільйонів кілометрів на шляху до Марса. Згідно онлайн-даними NASA, на момент публікації новини швидкість апарату складає 77 517 км/год відносно Сонця. В день прибуття марсохода на Марс сигнал до нього буде йти 11 хвилин 30 секунд, а сама посадка на планету триватиме близько 7 хвилин.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *