кремль натякає на можливу окупацію Польщі та Фінляндії

Помічник президента росії, керівник російської делегації на переговорах з Україною Володимир Мединський заявив про майбутнє розширення рф до кордонів російської імперії.

На це Мединський натякнув під час своєї лекції на форумі «Історія майбутнього. Образ Петра», – повідомляє Главком.

Анонсуючи вихід книжкової серії, присвяченій тим правителям російської імперії, за яких територія цієї країни збільшувалася, чиновник нагадав, що донедавна територія росії складала 1/6 частину суші (куди входили, за часів імперії, крім нинішніх членів СНД та країн Балтії, ще й Фінляндія з більшою частиною Польщі).

«Зараз трохи менше. Але це не назавжди», – заявив Мединський.

Присутні в залі відреагували на заяву помічника путіна про подальше розширення території країни-агресора аплодисментами.

Нагадаємо, у січні депутат Державної думи російської федерації від путінської партії «Єдина росія» Султан Хамзаєв виступив за проведення референдуму про «возз’єднання Казахстану з історичною батьківщиною – росією».

У березні посол України в Польщі Андрій Дещиця заявив, коментуючи ухвалення закону про оборону, який зміцнює Збройні сили Польщі, що Варшава побоюється можливого нападу рф і почала підготовку до відбиття такого удару.

Також сьогодні до Держдуми росії був внесений законопроєкт, який пропонує скасувати визнання незалежності Литви.

Редакція

Редакція “Українського репортера”