Королева Єлизавета II запросила Гаррі та Меган з’явитися всім разом на балконі Букінгемського палацу

Нещодавно принц Гаррі та Меган таємно відвідали Віндзор, де зустрілися з королевою Єлизаветою II та принцом Чарльзом.

Подробиці цієї зустрічі у пресі не розголошувалися. Відомо стало лише те, що подружжя Сассекських пообіцяло королеві, що вона неодмінно побачить своїх правнуків – Лілібет та Арчі – за особистої зустрічі вже дуже скоро.

Видання Daily Mail пише, що Гаррі та Меган запросили приїхати до Великої Британії на святкування платинового ювілею королеви а також запросили з’явитися на балконі Букінгемського палацу. Якщо пара вирішить приїхати, то з’явиться на багатьох сімейних заходах, включаючи традиційний вихід на балкон і службу подяки в соборі Святого Павла.

Однак, враховуючи, що вони більше не є високопоставленими членами королівської сім’ї, вони не можуть брати участь у Trooping the Color або відігравати центральну роль у будь-яких заходах, що відбуваються протягом чотириденних вихідних у дні державних свят, що відбудуться від 2 по 5 червня. Востаннє на цьому балконі Гаррі та Меган з’явилися 2019 року.

Принц Гаррі порушив мовчання після того, як побачився з бабусею королевою Єлизаветою II. Він розповів, що було чудово побачити свою майже 96-річну бабусю під час їхньої короткої зупинки у Віндзорському замку. Там же Гаррі побачився з батьком Чарльзом.

У палаці вважають, що присутність Гаррі та Меган на ювілейному параді матиме велике значення для Її Величності. І, найімовірніше, це буде остання велика сімейна зустріч на балконі Букінгемського палацу. І хоча Єлизавета II продовжить своє правління і надалі, вже практично офіційно заявлено, що вона не відвідуватиме публічні заходи, як раніше.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”