Королева Летиція та Джилл Байден відвідали центр українських біженців у Мадриді

Сьогодні перша леді США Джилл Байден та королева Летиція відвідали центр прийому українських біженців у Мадриді.

Місіс Байден прибула до столиці Іспанії в неділю, де її вітала у Палаці Сарсуела королева Летиція, перш ніж вчора дами вирушили на екскурсію штабквартирою Іспанської асоціації боротьби з раком.

Сьогодні Джилл і Летиція продовжують свій тур іспанською столицею та відвідали кілька сімей українських біженців, які були прийняті Іспанією після втечі від широкомасштабної війни, яку розв’язала на території України росія.

Перша леді, проти якої росія сьогодні ввела санкції, з’явилася на зустрічі у синій сукні з квітами та синіх туфлях на підборах. Вона була в чорних сонцезахисних окулярах, на руці вона мала золотий браслет і годинник.

Королева Летиція одягла білий штанний костюм під яким був бежевий топ і в тон йому підібрала лаковані туфлі на стійких підборах. Летиція зібрала волосся у високий хвіст, зробила гарний макіяж і одягла сережки-висячки з пелюстками.

На минулій своїй зустрічі, нагадаємо, Летиція була в сукні в горох від іспанського бренду José Hidalgo, у той час, як Джилл обрала червоний костюм від Schiaparelli червоного кольору, який вже неодноразово одягала.

Цього року Іспанія приймає саміт НАТО 2022 року в Мадриді, присвячений 40-річчю приєднання до міжнародного блоку безпеки. Глави держав-членів НАТО та їхні партнери зберуться в іспанській столиці від 28 до 30 червня, щоб обговорити безліч проблем світової безпеки, включаючи війну в Україні та вплив Китаю, що зростає.

Редакція

Редакція “Українського репортера”