Капітан “Мрії” зробив подарунок школяреві із США, який захищав український літак

Капітан літака “Мрія” передав іграшкову модель та пообіцяв приїхати до школяра, який довів науковій енциклопедії, що найбільший у світі літак – родом з України.

Другокласник українського походжння, що живе у Сполучених Штатах, присоромив Британську енциклопедію та відстояв гідність літака “Мрія”. Про це йдеться в сюжеті ТСН.

Завдяки Захару про те, що літак український дізнався не лише видавець, а ще принаймні один американський клас, який просвітила вчителька.”Вона увімкнула саме це відео про Мрію і всі здивувались”, – розповів хлопець.

А також дізнався Кен Грейсі, власник каліфорнійської компанії, що навчає роботехніки. Про це він сам написав у листі до Захара.

Майже через рік після цього, капітан повітряного судна Дмитро Антонов, вирішив під Новий рік не залишати дитину без “Мрії”. Тому її, поки що маленьку, до Америки передав Захару через ТСН.

“Половина наших обіцянок збудеться. Ну і я обов’язково сам, як буду в тих краях, візьму машину і приїду в гості”, – розповів Дмитро Антонов.

Сам же Захар чекає на гостей, в майбутньому збирається стати програмістом або пілотом, а зараз зізнається, що найбільше мріє, аби в Україні закінчилась війна.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *