Ґрета Тунберг в Україні отримала несподіваний подарунок від “Укрзалізниці”

Під час свого візиту до України у четвер, 29 червня, екоактивістка Ґрета Тунберг отримала у подарунок від “Укрзалізниці” апсайклінгову кепку із залізничної білизни.

Як повідомили в “Укрзалізниці”, Ґрета Тунберг – особлива пасажирка для “Укрзалізниці”, адже давно і послідовно “пропагує” поїзди як екологічну альтернативу іншому транспорту.

“Ми знайшли як віддячити: на Ґреті сьогодні апсайклінгова кепка із залізничної білизни, а ще познайомили її з блокнотами від No Waste Ukraine та українського стартапу ReLeaf з переробленого опалого листя, пластикових кришечок та макулатурного картону”, – йдеться у дописі.

Міжнародна робоча група щодо екологічних наслідків війни після зустрічі з президентом побувала й у новому дитячому просторі київського вокзалу та лишила українським дітям декілька приємних сюрпризів.

Нагадаємо, що у четвер, 29 червня, відома екоактивістка Ґрета Тунберг у складі Міжнародної робочої групи щодо екологічних наслідків війни побувала на зустрічі із президентом України Володимиром Зеленським.

Раніше Ґрета Тунберг висловила свої співчуття українському народу через екоцид, який влаштували російські агресори, підірвавши Каховську ГЕС.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *