Генерала-втікача з СБУ затримали в Сербії

В Сербії з великою сумою грошей затримали Андрія Наумова, генерала СБУ, ексначальника главку внутрішньої безпеки.

Наумова затримали за підозрою у відмиванні коштів. Автомобіль, яким він їхав, зупинили прикордонному пункті «Прешево». За кермом був 36-річний громадянин Німеччини Олександр Акст. Вони з Наумовим планували виїхати до Північної Македонії.

Машину обшукали та виявили незадекларовані гроші — близько 600 тисяч євро та майже 125 тисяч доларів, а також два смарагди, йдеться у новинах.

Наумова та його супутника затримали співробітники поліції міста Ніш. Відомо, що він залишив Україну за кілька годин до початку широкомасштабного вторгнення Росії.

Раніше в українській спецслужбі заявляли, що за організацією замаху на Наумова стояли колишній начальник Головного управління СБУ у боротьбі з корупцією Дмитро Нескоромний та співробітник Антитерористичного центру при СБУ Юрій Расюк. За версією слідства, основним мотивом злочину стало те, що Андрій Наумов був на заваді повернення Дмитра Нескоромного на високу посаду в керівництві СБУ, а також виступав проти призначення окремих осіб з команди Нескоромного.

На цю тему читайте: СБУ оприлюднила докази причетності колишнього першого заступника голови СБУ до організації замовного вбивства (аудіо)

Редакція

Редакція “Українського репортера”