Фільм Шона Пенна “Суперсила” про війну в Україні покажуть в ефірі вечірнього телемарафону

У понеділок, 18 вересня, в ефірі Єдиних Новин відбудеться українська прем’єра документального фільму Суперсила режисера Шона Пенна про війну в Україні.

Документальний фільм про війну в Україні Суперсила зняли американський актор і режисер Шон Пенн та продюсер Аарон Кауфман. Його прем’єра в Україні відбудеться одразу в ефірі всеукраїнського телемарафону Єдині новини 18 вересня. Початок трансляції о 21:00.

Одночасно з прем’єрою фільм Суперсила стане доступний на стрімінговому сервісі Paramount+.

Шон Пенн застав повномасштабне вторгнення росії в Україну в Києві, куди приїхав знімати документальний фільм про Володимира Зеленського і його шлях від коміка до найвищої посади у державі. Вперше з цією метою Шон Пенн приїздив до України ще в жовтні 2021 року, тоді він також побував на бойових позиціях у тодішній зоні ООС.

У фільмі Шон Пенн розповідає, як він опинився в Україні, що він побачив у перший день війни, яка заскочила його у столиці, та про перші ракетні атаки на Київ. Відтоді знімальна команда фільму сім разів відвідала Україну. А благодійний фонд Шона Пенна організував збір і доставку гуманітарної допомоги до України.

Сам Шон Пенн став потужним голосом України у світі. Він був одним з тих, хто вимагав від Американської кіноакадемії надати Володимиру Зеленському майданчик для звернення до світу під час церемонії нагородження Оскаром, яка відбувалася через місяць після вторгнення рф до України, та критикував членів академії за відмову і на другий рік. Вже через місяць після початку вторгнення Шон Пенн відвідав Україну, побував у Києві, Ірпені та Бучі.

Нагадаємо, що прем’єра ж фільму Суперсила відбулася на Берлінському міжнародному кінофестивалі в позаконкурсній програмі.

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *