Ентоні Блінкен: США, Франція, Німеччина та Британія скоординували зусилля зі стримування Росії

Держсекретар США Ентоні Блінкен у середу провів телефонні переговори з главами зовнішньополітичних відомств Франції, Німеччини й Великої Британії, під час яких обговорив спільне реагування на дії російської сторони.

Про це йдеться в офіційному повідомленні Державного департаменту США, оприлюдненому за результатами переговорів.

«Сторони обговорили важливість продовження координації з метою стримування будь-якої подальшої російської агресії проти України та підтвердили консенсус між союзниками й партнерами щодо масштабних наслідків та серйозних витрат для Росії за такі дії»,- зауважили в американському відомстві.

Крім того, підкреслюється, що всі країни висловили «непохитну підтримку» незалежності, суверенітету й територіальної цілісності України.

Сторони також обговорили іранську ядерну проблему, економічний і політичний тиск Китаю на Литву, виборчий процес у Лівії.

Нагадаємо, що  державний секретар США Ентоні Блінкен у середу провів переговори телефоном з Президентом України Володимиром Зеленським. Сторони, зокрема, домовилися продовжити консультації для узгодження позицій та координації дипломатичних зусиль заради досягнення миру.

Читайте також: 

Like

Редакція

Редакція “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *