“ДаПашліВи!” У Львові виселили Російський культурний центр

Львів наказав росіянам забрати речі – Російський культурний центр виселили з приміщення Львівської  обласної ради, що на вулиці Короленка, 1 а. Відповідну процедуру провела виконавча служба управління юстиції Львівщини.

«Перемога за нами. Щойно ми виселили Російське  культурне товариство із приміщення… Ми це зробили – антиукраїнське кубло у Львові нарешті закрили!”, – повідомляє заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк.

Історія питання така. 9 березня Львівський апеляційний господарський суд ухвалив рішення – виселити центр… Обласна рада планує провести конкурс на нового орендаря цієї будівлі. Її хочуть передати одній із громадських організацій, яка підтримує АТО. Громадські активісти пропонують створити культурний центр для ветеранів АТО, центр реабілітаційної та юридичної допомоги, або ж музей.

Тим часом путінські ЗМІ в Росії сурмлять про те, як “ображають росіян” у Львові. Водночас замовчують факти тотальних утисків українців в РФ, наступи на українську біліотеку в Москві, українські культурні центри.

Нагадаємо: фраза “ДаПашліВи!” свого часу злетіла із вуст тодішнього прем’єра Азарова. Це він так оригінально розгнівався на противників режиму Януковича під час свого виступу у Верховній Раді. Азаровський жахливий суржик в народі назвали “азіровкою”.

Світлана КОВАЛЬОВА

Like

Леонід Фросевич

Головний редактор “Українського репортера”


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *